Sveiki, mani sauc Oskars.
Pirms septiņiem gadiem, drīz jau varēšu skaļi teikt astoņiem es sāku filmēt ar Sporta mazo kameru. Gadiem ejot, bija kāpumi, bet vairāk bija to kritumu. Kas lika visu nolikt pie malas, paklausīt cilvēkus kas lika noprast to ka video filmēšana un montēšana nav tā mana stiprākā puse!
Gadiem ejot es sapratu vienu, kāpēc man savs sapnis jāpamet novārtā, ja pats sev varu pierādīt pretējo? Un tā nu laikam ejot, ieguldot sevi visu, gan enerģijā, laika ziņā un resursos es centos sevi pilnveidot. Pienāca tas 2018 gads un man izdevās. Es necerēju kaut reizi mūžā tikt nolīgts par filmētāju/montētāju vienā veselā. Tad nu redzot sasniegumus, dzirdot gan labu gan sliktu kritiku es pilnveidojos.
Es skrienu savam sapnim nevis no muguras , bet gan pa priekšu.
Laika gaitā mainot valstis, iegūstot pieredzi no kļūdām es atradu īsto ES. Es gribu būt , ne tikai eksistēt šeit. Parādīt visai pasaule un citiem to ka nedrīkst padoties.
Tad nu aŗī tas notika un es esmu piedzīvojis desmitiem kāzu mazāk kā pusgada laikā, bet tas skaitlis pabeigto un priecīgo seju pēc nogādātā materiāla aug ātri.
Tavs nākotnes skaisto atmiņu pastnieks Oskars.
Ar cieņu Oskars Andersons.
%d bloggers like this: